Μεταβατικά Looks
Ποιο είναι το τέλειο outfit για την πόλη αλλά και την παραλία; Ένα ελαφρύ πλεκτό φόρεμα και ένα πουκάμισο που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως φόρεμα ή σε σετ, θα είναι η τέλεια επιλογή σε αυτή την περίπτωση - ευέλικτα και πάντα κομψά. Θα μπορούσαμε να πούμε ότι αυτά τα ρούχα σε πάνε παντού - από την πρωινή βόλτα για καφέ στην παραλία, μετά στην πόλη, καταλήγοντας σε δείπνο υπό το φως των κεριών, με απόλυτη άνεση. Είτε τα συνδυάσεις με τακούνια και την αγαπημένη σου τσάντα είτε χαλαρά με ένα ζευγάρι σανδάλια, αυτά τα κομμάτια θα πετύχουν πάντα τον στόχο.